دانلود زیرنویس فارسی فیلم Thor: The Dark World 2013

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Thor: The Dark World 2013

6.8/10 663,599
54نمره منتقدین
- - | |
زیرنویس فارسی

هزاران سال پیش، نژادی از موجودات به نام الف‌های تاریک سعی کردند با استفاده از سلاحی به نام اتر، جهان را به تاریکی بفرستند. جنگجویان از آسگارد آنها را متوقف کردند، اما رهبر آنها ملکیت فرار کرد تا منتظر فرصت دیگری بماند. جنگجویان اتر را پیدا می کنند و از آنجایی که نمی توان آن را از بین برد، سعی می کنند آن را پنهان کنند. در حال حاضر، جین فاستر منتظر بازگشت ثور است، اگرچه دو سال از آخرین باری که آنها یک بار دیگر را دیدند می گذرد. در این بین، ثور در تلاش است تا صلح را به 9 قلمرو برساند. جین ناهنجاری مشابه آنچه ثور را به زمین آورد کشف می کند. او برای تحقیق می رود، کرم چاله ای را پیدا می کند و در آن مکیده می شود. در بازگشت به آسگارد، ثور می‌خواهد به زمین بازگردد، اما پدرش، اودین به او اجازه نمی‌دهد. ثور از هایمدال که می تواند تمام قلمروها را ببیند، می آموزد که جین ناپدید شده است. سپس ثور درست زمانی که جین دوباره ظاهر می شود به زمین بازمی گردد. با این حال، هنگامی که تعدادی از پلیس ها سعی می کنند او را دستگیر کنند، یک انرژی ناشناخته آنها را دفع می کند. سپس ثور جین را نزد آسگارد می آورد تا بفهمد چه اتفاقی برای او افتاده است. هنگامی که انرژی دوباره آزاد می شود، آنها متوجه می شوند که وقتی جین ناپدید شد، او با اتر در مسیری قرار گرفت و او وارد او شد. ملکیت با احساس اینکه زمان ضربه زدن هم اکنون است، به دنبال اتر می گردد. او به آسگارد حمله می کند و مادر ثور، فریگا برای محافظت از جین کشته می شود. اودین می خواهد جین را روی آسگارد نگه دارد تا ملکیت بیاید. ثور با نقشه‌اش مخالفت می‌کند، بنابراین با هم‌پیمانانش تصمیم می‌گیرد جین را ببرد. او از برادرش لوکی کمک می گیرد. متاسفانه انگیزه های لوکی ناشناخته باقی مانده است.

  • کیفیت WEB-DL | BluRay
  • زبان
  • مدت زمان 1 ساعت و 52 دقیقه
  • بودجه 170,000,000 دلار
  • درآمد کلی 644,783,140 دلار
  • رده سنی PG-13

کارگردان

بازیگران

زیرنویس فارسی فیلم ثور: دنیای تاریک (Thor: The Dark World 2013). ثور: دنیای تاریک یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۳ استکه بر اساس شخصیت ثور مارول کامیکس، تولید شده است. این فیلم دنباله فیلم Thor (2011) و هشتمین فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU) است. این فیلم را آلن تیلور بر اساس فیلمنامه ای از کریستوفر یوست و تیم نویسندگی کریستوفر مارکوس و استفان مک فیلی کارگردانی کرده است. کریس همسورثت، ام هیدلستون، آنتونی هاپکینز، استلان اسکارسگارد، ادریس البا، کریستوفر اکلستون، آدووال آکین‌نوویه-آگباجه، کت دنینگز، ری استیونسون، زاکاری لوی، تادانوبو آسان و جیمی روسو در این فیلم حضور دارند. در این فیلم، ثور و لوکی با هم متحد می شوند تا نه قلمرو را از دست الف های تاریک نجات دهند.

نظرات منتقدان درباره فیلم ثور 2

Thor: The Dark World در 22 اکتبر 2013 در اودئون لستر لندن به عنوان بخشی از فاز دو MCU منتشر شد. این فیلم یک موفقیت تجاری بود و بیش از 644 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و دهمین فیلم پرفروش سال 2013 شد. با این حال نقدهای متفاوتی دریافت کرد. برای بازی همسورث و هیدلستون، جلوه‌های بصری و سکانس‌های اکشن مورد تحسین قرار گرفت، اما به‌خاطر شخصیت منفی عمومی و نداشتن عمق داستان مورد انتقاد قرار گرفت. دنباله ای به کارگردانی تایکا وایتیتی ،ثور: رگناروک در سال 2017 اکران شد، در حالی که چهارمین فیلم Thor: Love and Thunder برای اکران در 8 ژوئیه 2022 برنامه ریزی شده است. برای دانلود زیرنویس فارسی با جم سابتایتل همراه باشید.

دلیل بروزرسانی
زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید!