دانلود زیرنویس فارسی انیمه My Hero Academia

دانلود زیرنویس فارسی انیمه My Hero Academia

8.4/10 60,335
- - - - -
زیرنویس فارسی

همه چیز از شهر کیکی چین شروع شد. خبر این بود که یک نوزاد نورانی به دنیا آمد. از آن پس در جاهای مختلف «ماورای طبیعی» کشف شد و «ماورای طبیعی» به «روزمرگی» و «خیالی (رویا)» به «واقعیت» تبدیل شد. امروزه، حدود 80 درصد از جمعیت جهان دارای نوعی "قانون اساسی منحصر به فرد" هستند و در جهانی که به دلیل دشمنان (شرورها) که از فردیت سوء استفاده می کنند، در سردرگمی می چرخد، حرفه ای که زمانی همه آرزویش را داشتند و تحسین می کردند در کانون توجه قرار گرفت. . بله، حرفه ای است به نام «قهرمان»! شخصیت اصلی، ایزوکو میدوریا (که معمولاً با نام دکو شناخته می‌شود) نیز پسری است که می‌خواهد در آینده قهرمان شود. با این حال او انسانی کاملاً «غیر فردی» بود که در دنیای امروز نادر است. با نزدیک شدن به امتحان ورودی دبیرستان، دکو که بین رویاها و واقعیت هایش درگیر است، ناگهان با قهرمان برتر، "همه توان" ملاقات می کند.

  • وضعیت پخش پایان پخش فصل 6
  • شبکه Nippon TV
  • سال انتشار 2016
  • سال های پخش 2016-
  • مدت زمان 23 دقیقه
  • رده سنی TV-14

زیرنویس فارسی انیمه مای هیرو آکادمیا یا آکادمی قهرمان من (My Hero Academia). My Hero Academia یک مجموعه تلویزیونی انیمه ژاپنی است که بر اساس مانگایی به همین نام اثر Kōhei Horikoshi ساخته شده است. داستان به دنبال ایزوکو میدوریا است، پسری که بدون ابرقدرتی در دنیایی به دنیا آمده است که در آن داشتن ابرقدرت عادی است. اما او هنوز هم آرزوی تبدیل شدن به یک ابرقهرمان را دارد.

زیرنویس فصل 6 سریال My Hero Academia

اولین نمایش این مجموعه از 3 آوریل تا 26 ژوئن 2016، در TBS ،MBS و سایر ایستگاه های JNN در زمان “Nichigo” در ساعت 5 بعد از ظهر یکشنبه ها در ژاپن پخش شد. فصل دوم از 1 آوریل تا 30 سپتامبر 2017 از NTV و YTV پخش شد، با کارکنان و بازیگران فصل اول برای تکرار نقش‌های خود. فصل سوم از 7 آوریل تا 29 سپتامبر 2018 پخش شد. فصل چهارم از 12 اکتبر 2019 تا 4 آوریل 2020 پخش شد. فصل پنجم از مارس پخش شد. 27 تا 25 سپتامبر 2021. فصل ششم در 1 اکتبر 2022 برای اولین بار پخش شد. این مجموعه از بیست آهنگ مختلف برای موسیقی تیتراژ استفاده می کند: ده تم ابتدایی و ده تم پایانی. برای دانلود زیرنویس فارسی این انیمه همراه جم سابتایتل باشید.

دلیل بروزرسانی
زیرنویس قسمت 25 (آخر) فصل 6 اضافه شد
  • لینک های دانلود
  • برچسب ها
سریال های مشابه

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید!