دانلود زیرنویس فارسی سریال FUBAR

یک مامور سیا در آستانه بازنشستگی یک راز خانوادگی را کشف می کند و برای آخرین کار به میدان فراخوانده می شود.

زیرنویس فارسی قسمت 8 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Clearing

ناپدید شدن یک دختر جوان، خاطرات زنی را که یکی از معدود فرقه های تحت رهبری زنان بود، برانگیخته است. یک هیجان هیجانی و روانی که مرزهای بین گذشته و حال، واقعیت و کابوس را محو می کند.

زیرنویس فارسی قسمت 2 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Platonic

ست روگن و رز برن در نقش یک جفت دوست صمیمی سابق ایفای نقش می کنند که به میانسالی نزدیک می شوند و پس از یک دوره طولانی جدایی با هم آشتی می کنند. همانطور که دوستی آنها عمیق تر می شود، زندگی آنها را به روش های خنده دار بی ثبات می کند.

زیرنویس فارسی قسمت 3 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی انیمه Oshi No Ko

"در صنعت سرگرمی، دروغ سلاح سلاح است." هر روز، گورو، متخصص زنان و زایمان که در یک شهر کوچک کار می کند، زندگی بی ربطی به تجارت سرگرمی دارد. با این حال، بت Hoshino Ai که او "فالو" کرد، شروع به صعود در لیست ستاره ها کرد. چنین دو نفری به بدترین سناریوی خود پی بردند و از آن نقطه به بعد چرخ های سرنوشت شروع به چرخش کردند.

زیرنویس فارسی قسمت 7 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی انیمه Hell’s Paradise: Jigokuraku

گابیمارو که در طی یک ماموریت ترور دستگیر می‌شود، محکوم به اعدام می‌شود، اما به نظر می‌رسد هیچ چیز او را به خاطر بدن مافوق بشرش نمی‌کشد. جلاد یامادا آسائمون ساگیری با این باور که عشقش به همسرش ناخودآگاه او را زنده نگه می‌دارد، به او این فرصت را می‌دهد که اگر اکسیر زندگی را در شینسنکیو، قلمروی افسانه‌ای که اخیراً در جنوب غربی پادشاهی ریوکیو کشف شده است، توسط شوگونات عفو شود. . پس از از دست دادن پنج تیم اعزامی اعزامی به جزیره، این بار شوگونات گروهی از محکومان اعدام را می فرستد. به هر یک از محکومان یک جلاد یامادا آسائمون داده می شود که باید با او بازگردند تا عفو دریافت کنند.

زیرنویس فارسی قسمت 8 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Digman!

داستان دنیایی است که در آن باستان شناسان افراد مشهور و باحال ترین افراد روی کره زمین هستند.

زیرنویس فارسی قسمت 8 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال XO, Kitty

کیتی، کوچکترین خواهر کاوی، در تلاش برای یافتن عشق واقعی.

زیرنویس فارسی قسمت 10 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Will Trent

مامور ویژه ویل ترنت از اداره تحقیقات جورجیا در بدو تولد رها شد و دوران بلوغ سختی را در سیستم تحت مراقبت پرورشی آتلانتا تحمل کرد. اکنون، او مصمم است از دیدگاه منحصر به فرد خود استفاده کند تا مطمئن شود هیچ کس مانند او احساس رها شدن نمی کند.

زیرنویس قسمت 13 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال White House Plumbers

داستان واقعی اینکه چگونه خرابکاران سیاسی خود نیکسون و مغز متفکران واترگیت، ای. هاوارد هانت و جی. گوردون لیدی، به طور تصادفی ریاست جمهوری را که سعی در محافظت از آن داشتند، سرنگون کردند.

زیرنویس قسمت 4 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Waco: The Aftermath

این مجموعه پیامدهای گسترده پس از این وقایع و مقیاس های نابرابر عدالت را که شعبه داویدیان بازمانده با آن مواجه شده اند، بررسی می کند. همچنین بررسی خواهد کرد که چگونه وقایع هولناک به جنبش نوظهور "میهن پرست" دامن زد، که در نهایت منجر به مخرب ترین عمل تروریسم داخلی در تاریخ ایالات متحده شد - بمب گذاری اوکلاهما سیتی.

زیرنویس فارسی قسمت 3 فصل اول اضافه شد