دانلود زیرنویس فارسی سریال Liaison

هکرها به سیستم کنترل سدها در بریتانیا نفوذ می‌کنند: رودخانه تیمز از مخازنش سرریز می‌شود و لندن را درگیر سیل می‌کند. مظنون اصلی گابریل دلانژ، فعال فرانسوی است. در میان کسانی که در حال تحقیق در مورد این پرونده هستند، معشوق سابق او نیز هست. در گذشته تقریباً به یک خانواده تبدیل شده بودند، اما اتفاقی رخ داد که سال ها آنها را از هم جدا کرد. با وجود رابطه دشوار با گابریل، قهرمان مطمئن است که او هیچ کاری با آن ندارد. با کمک دلانگ، زن باید قبل از حملات سایبری جدید، جان صدها نفر را بگیرد، و تا زمانی که سازمان‌های اطلاعاتی به مردی که او هنوز به او علاقه دارد، برسند.

زیرنویس فارسی قسمت 6 فصل اول اضافه شد

داستانی از جاه طلبی بزرگ و افراط ظالمانه، ظهور و سقوط شخصیت های متعدد را در دوران انحطاط و تباهی افسارگسیخته در اوایل هالیوود ردیابی می کند.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

در جزیره‌ای در پلی‌نزی فرانسه، Haut-Commissaire، مردی با طبیعت متلاطم و دیپلماسی بالا، بین بالاترین رده‌های سیاسی و پایین‌ترین قشر اجتماعی همشهریان خود زندگی می‌کند. تعارض به عنوان یک شیوه زندگی او را به اتخاذ تصمیمات بی پروا بر خلاف موقعیت سیاسی خود سوق می دهد.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Close 2022

لئو و رمی سیزده ساله همیشه به طرز باورنکردنی صمیمی بوده اند، اما پس از اینکه صمیمیت رابطه شان توسط همکلاسی های مدرسه زیر سوال می رود، از هم دور می شوند. هنگامی که فاجعه رخ می دهد، فرد مجبور می شود با این موضوع روبرو شود که چرا از نزدیک ترین دوستش فاصله گرفته است.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

پس از فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (2016) ، اسکات لانگ با عواقب انتخاب هایش به عنوان یک ابرقهرمان و پدر دست و پنجه نرم می کند. در حالی که او تلاش می کند تا تعادل زندگی خانگی خود را با مسئولیت هایش به عنوان مرد مورچه ای برقرار کند، با هوپ ون داین و دکتر هنک پیم با یک ماموریت جدید فوری روبرو می شود. اسکات باید یک بار دیگر کت و شلوار را بپوشد و یاد بگیرد که در کنار The Wasp بجنگد، زیرا این تیم با هم کار می کنند تا اسرار گذشته خود را کشف کنند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

با همکاری خانه دیور، «خانم هریس به پاریس می رود» داستان یک نظافتچی بیوه در لندن دهه 1950 را روایت می کند که دیوانه وار عاشق یک مد لباس دیور می شود و تصمیم می گیرد که باید یکی از این لباس ها را برای خود داشته باشد. پس از اینکه کار می‌کند، گرسنه می‌ماند، و قمار می‌کند تا سرمایه‌ای را برای دنبال کردن رویایش جمع‌آوری کند، ماجراجویی به پاریس را آغاز می‌کند که نه تنها دیدگاه او، بلکه آینده خانه دیور را تغییر خواهد داد.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال The 100

داستان سریال 97 سال پس از یک جنگ هسته ای ویرانگر است که تقریباً تمام زندگی روی زمین را از بین برد. تنها بازماندگان شناخته شده ساکنان دوازده ایستگاه فضایی در مدار زمین قبل از جنگ هستند. ایستگاه‌های فضایی با هم متحد شدند و یک ایستگاه بزرگ به نام «ارک» را تشکیل دادند که حدود 2400 نفر در آن زندگی می‌کنند. منابع کمیاب هستند و همه جرایم صرف نظر از ماهیت یا شدت آنها مجازات اعدام ("شناور") دارند، مگر اینکه مرتکب کمتر از 18 سال سن داشته باشد. پس از اینکه سیستم‌های پشتیبانی حیات سفینه به‌شدت از کار می‌افتند، صد زندانی نوجوان «قابل مصرف» اعلام می‌شوند و در آخرین تلاش برای تعیین اینکه آیا زمین دوباره قابل سکونت است یا خیر، به سطح زمین فرستاده می‌شوند. نوجوانان به سیاره ای زیبا می رسند که فقط از فضا دیده اند. مقابله با خطرات این دنیای جدید ناهموار، آنها برای تشکیل یک جامعه آزمایشی تلاش می کنند. با این حال آنها متوجه می شوند که تمام بشریت از بین نرفته است. افرادی روی زمین هستند که از جنگ جان سالم به در برده اند.

زیرنویس فارسی کامل سریال 100 اضافه شد

پیتر پارکر بالاخره موفق شد بخش‌های شکسته‌شده زندگی‌اش را کنار هم بگذارد و تعادلی بین رابطه‌اش با مری جین و مسئولیتش به عنوان مرد عنکبوتی حفظ کند. اما برای قهرمان جوان ما چالش های بیشتری پیش رو است. دوست قدیمی پیتر، هری ابسورن، برای انتقام از پیتر به راه افتاده است. ردای شخصیت پدر فقیدش را به عنوان The New Goblin انتخاب می کند و پیتر باید قاتل واقعی عمو بن، فلینت مارکو را نیز دستگیر کند، که به سرسخت ترین دشمن او، مرد شنی، تبدیل شده است. وقتی لباس پیتر به طور ناگهانی سیاه می شود و قدرت او را به شدت تقویت می کند، به نظر همه امید از دست رفته است. اما همچنین شروع به تقویت تا حد زیادی ویژگی های بسیار تیره تر شخصیت پیتر می کند که او شروع به از دست دادن خود می کند.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

برای استیو راجرز، بیداری پس از دهه‌ها زیست تعویقی شامل فراتر از رسیدن به فرهنگ عمومی است. همچنین به این معنی است که این ایده آلیست مکتب قدیمی باید با دنیایی از تهدیدهای ظریف تر و پیچیدگی های اخلاقی دشوار روبرو شود. این موضوع زمانی مشخص می شود که کارگردان نیک فیوری توسط قاتل مرموز، سرباز زمستان کشته می شود، اما نه قبل از اینکه به راجرز هشدار دهد که SHIELD توسط دشمنانش زیر و رو شده است. وقتی راجرز به اخطار فیوری مبنی بر اعتماد به هیچ کس در آنجا عمل می کند، سازمان او را به عنوان یک خائن معرفی می کند. کاپیتان آمریکا که اکنون فراری است، باید با کمک بیوه سیاه و دوست جدیدش، فالکون، به ته این معمای مرگبار برسد. با این حال، نبرد برای نگهبان آزادی گران تمام خواهد شد، راجرز دشمنانی را در جایی که کمتر انتظارش را داشت پیدا می‌کند و در عین حال متوجه می‌شود که سرباز زمستان به طرز آزاردهنده‌ای آشنا به نظر می‌رسد.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.