هنگامی که یک خانواده جوان پر جنب و جوش به خانه همسایه نقل مکان می کنند، اتو اندرسون بدخلق که همسر خود را از دست داده، با زن باردار و تیز هوشی به نام ماریسول، همتای خود را ملاقات می کند که منجر به یک دوستی بعید می شود...

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

داستانی از جاه طلبی بزرگ و افراط ظالمانه، ظهور و سقوط شخصیت های متعدد را در دوران انحطاط و تباهی افسارگسیخته در اوایل هالیوود ردیابی می کند.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

زیرنویس فارسی فیلم منو. یک زوج جوان به جزیره ای دورافتاده سفر می کنند تا در یک رستوران منحصر به فرد غذا بخورند که در آن آشپز یک منوی مجلل با شگفتی های تکان دهنده آماده کرده است.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

قاتل بدشانس، لیدی باگ، مصمم است که پس از اجرای یک کنسرت، کار خود را با آرامش انجام دهد. با این حال، سرنوشت ممکن است نقشه های دیگری داشته باشد، زیرا آخرین ماموریت لیدی باگ او را در مسیر برخورد با دشمنان مرگبار از سراسر جهان قرار می دهد - همه با اهداف مرتبط و در عین حال متضاد - در سریع ترین قطار جهان.

زیرنویس فارسی هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

زندگی خانواده‌ای از کشاورزان هلو در دهکده‌ای کوچک در کاتالونیا زمانی تغییر می‌کند که صاحب املاک بزرگ آنها می‌میرد و وارث مادام العمر او تصمیم می‌گیرد زمین را بفروشد و ناگهان زندگی آنها را تهدید می‌کند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

این مستند یکی از بحث برانگیزترین معاملات تاریخ فوتبال و بازیکن خارق العاده در مرکز طوفان را به تصویر می کشد: لوئیس فیگو.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

پس از فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (2016) ، اسکات لانگ با عواقب انتخاب هایش به عنوان یک ابرقهرمان و پدر دست و پنجه نرم می کند. در حالی که او تلاش می کند تا تعادل زندگی خانگی خود را با مسئولیت هایش به عنوان مرد مورچه ای برقرار کند، با هوپ ون داین و دکتر هنک پیم با یک ماموریت جدید فوری روبرو می شود. اسکات باید یک بار دیگر کت و شلوار را بپوشد و یاد بگیرد که در کنار The Wasp بجنگد، زیرا این تیم با هم کار می کنند تا اسرار گذشته خود را کشف کنند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

به دنبال وقایع کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، پیتر پارکر، با کمک مربی خود تونی استارک، سعی می کند زندگی خود را به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی معمولی در کوئینز، شهر نیویورک، با مبارزه با جنایات به عنوان ابرقهرمان خود، آلتر ایگوی عنکبوتی، متعادل کند. اما یک تهدید جدید، کرکس، ظهور می کند.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Luke Cage

پس از یک آزمایش خرابکاری که او را با قدرت فوق العاده و پوستی نشکن می‌گذارد، لوک کیج فراری می‌شود که تلاش می‌کند زندگی خود را در هارلم امروزی نیویورک بازسازی کند. اما او به زودی از سایه ها بیرون کشیده می شود و باید در نبردی برای قلب شهرش بجنگد - او را مجبور می کند با گذشته ای که سعی کرده بود دفن کند روبرو شود.

زیرنویس فارسی کامل اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Modern Family

این سریال که از دیدگاه یک مستندساز دیده نشده روایت می شود، چشم اندازی صادقانه و اغلب خنده دار از زندگی خانوادگی ارائه می دهد. والدین فیل و کلر مشتاق یک رابطه صادقانه با سه فرزند خود هستند، اما دختری که سعی می‌کند خیلی سریع بزرگ شود، دیگری که به نفع خودش بیش از حد باهوش است، و یک پسر جوان پرخاشگر، این را چالش برانگیز می‌کنند. جی پدر کلر و همسر لاتین او گلوریا دو پسر را با هم بزرگ می کنند، اما مردم گاهی اوقات معتقدند که جی پدر گلوریا است. میچل و کامرون شریک زندگی‌اش، یک دختر کوچک آسیایی را به فرزندی پذیرفته‌اند و یک خانواده شاد را تکمیل کرده‌اند.

زیرنویس فارسی کامل سریال اضافه شد