دانلود زیرنویس فارسی فیلم Inglourious Basterds 2009

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Inglourious Basterds 2009

8.3/10 1,384,928
69نمره منتقدین
- - | | -
زیرنویس فارسی

در فرانسه تحت اشغال آلمان، شوسانا دریفوس پناهجوی جوان یهودی شاهد قتل عام خانواده اش توسط سرهنگ هانس لاندا است. او که به سختی جان را نجات داد و خود فرار می کند، چندین سال بعد نقشه انتقام خود را می کشد، زمانی که قهرمان جنگ آلمان، فردریک زولر به سرعت به او علاقه مند شد و یک اولین فیلم درخشان را در سالنی که اکنون اداره می کند ترتیب می دهد. با وعده حضور همه افسران اصلی نازی، این رویداد توجه "حرامزاده ها"، گروهی از سربازان چریکی یهودی-آمریکایی به رهبری ستوان بیرحم آلدو راین را به خود جلب می کند. با پیشروی جلادان بی امان و اجرای نقشه های دختر جوان توطئه گر، مسیرهای آنها برای یک عصر سرنوشت ساز تلاقی می کند که تاریخچه تاریخ را متزلزل خواهد کرد.

کارگردان

بازیگران

زیرنویس فارسی فیلم حرامزاده‌های لعنتی (Inglourious Basterds 2009). حرامزاده‌های لعنتی یک فیلم جنگی محصول 2009 به نویسندگی و کارگردانی کوئنتین تارانتینو است. برد پیت، کریستف والتز، مایکل فاسبندر، الی راث، دایان کروگر، دانیل برول، تیل شوایگر و ملانی لوران در آن بازی می کنند. این عنوان از فیلم «حرامزاده‌های لعنتی» (1978) کارگردان ایتالیایی جنگ یورو انزو جی کاستلاری الهام گرفته شده است، اگرچه فیلم تارانتینو بازسازی آن نیست.

نظرات منتقدان و جوایز فیلم حرامزاده‌های لعنتی

«حرامزاده‌های لعنتی» بیش از 321 میلیون دلار در سینماهای سراسر جهان فروخت و تا آن زمان به پرفروش‌ترین فیلم تارانتینو تبدیل شد تا اینکه «جنگوی زنجیرگسسته» (2012) و «روزی روزگاری در هالیوود» (2019) از آن در باکس آفیس پیشی گرفتند. این فیلم عمدتاً با واکنش مثبت روبرو شد. منتقدان اجراها و فیلمنامه و کارگردانی تارانتینو را تحسین کردند، اما برخی از آزادی های تاریخی گرفته شده انتقاد کردند. همچنین برنده جوایز و نامزدی متعددی شد، از جمله هشت نامزدی جایزه اسکار (از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه اصلی) شد. والتز برای بازی در نقش لاندا برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن شد و همچنین بفتا، انجمن بازیگران سینما، منتخب منتقدان، گلدن گلوب و جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد. برای دانلود زیرنویس فارسی این فیلم با جم سابتایتل همراه باشید.

دلیل بروزرسانی
نسخه BluRay اضافه شد.
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید!