دانلود زیرنویس فارسی انیمه Oshi No Ko

"در صنعت سرگرمی، دروغ سلاح سلاح است." هر روز، گورو، متخصص زنان و زایمان که در یک شهر کوچک کار می کند، زندگی بی ربطی به تجارت سرگرمی دارد. با این حال، بت Hoshino Ai که او "فالو" کرد، شروع به صعود در لیست ستاره ها کرد. چنین دو نفری به بدترین سناریوی خود پی بردند و از آن نقطه به بعد چرخ های سرنوشت شروع به چرخش کردند.

زیرنویس فارسی قسمت 7 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Power

بر اساس پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز، قدرت دنیای ماست، اما برای یک پیچ و تاب از طبیعت. ناگهان، زنان یک توانایی مرموز جدید برای برق گرفتگی به میل خود پیدا می کنند، که منجر به معکوس شدن فوق العاده جهانی در تعادل قدرت می شود.

زیرنویس فارسی قسمت 9 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Kokdu: Season of Deity

همه چیز برای Gye-jeol خوب پیش نمی رود. او در بیمارستانی که در حال انجام معاشرت است اخراج می شود و زمانی که مردی مرموز او را نجات می دهد نزدیک بود سقوط کند. لحظه ای که به او چشم می بندد عاشق او می شود، اما او ناپدید می شود. معلوم می شود که این مرد کسی است که او را استخدام کرده است، پروفسور دو جین وو، اما چیزی مشکوک در مورد او وجود دارد.

زیرنویس فارسی قسمت 10 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Carnival Row

کارناوال رو در دنیای ویکتوریایی قدیمی اتفاق می‌افتد، جایی که موجودات اسطوره‌ای توسط بشریت سرکوب می‌شوند. علیرغم همه عدم تحمل ها، کارآگاه رایکرافت فیلوسترات با پری به نام ویگنت استونموس درگیر می شود. فیلوسترات به بررسی یک سری قتل هایی می پردازد که می توانند جرقه جنگی را ایجاد کنند، در حالی که استونموس یک راز بزرگ را حفظ می کند.

زیرنویس فارسی قسمت 10 فصل 2 اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Wolf Pack

یک پسر و دختر نوجوان وقتی که آتش سوزی در کالیفرنیا یک موجود ماوراء طبیعی وحشتناک را بیدار می کند، زندگی آنها برای همیشه تغییر می کند. با طلوع ماه کامل، همه نوجوانان گرد هم می آیند تا رازی را که آنها را به هم مرتبط می کند، کشف کنند.

زیرنویس فارسی قسمت 8 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Mayfair Witches

یک جراح مغز و اعصاب جوان متوجه می شود که او وارث خانواده ای از جادوگران است. در حالی که او با قدرت های تازه کشف شده اش دست و پنجه نرم می کند، باید با حضور شومی که خانواده اش را برای نسل ها آزار و اذیت کرده است، مبارزه کند.

زیرنویس فارسی قسمت 8 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Witcher: Blood Origin

بیش از هزار سال قبل از وقایع "سریال ویچر"، هفت طرد شده در دنیای الف ها در تلاش برای مقابله با یک امپراتوری قدرتمند به یکدیگر می پیوندند.

زیرنویس قسمت 4 (آخر) فصل اول اضافه شد.

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Inside Job

برای کارمندان Deep State، توطئه ها فقط تئوری نیستند، بلکه واقعیت هستند. و مخفی نگه داشتن آنها یک کار تمام وقت است.

زیرنویس قسمت 8 (آخر) فصل دوم اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Warrior Nun

پس از بیدار شدن در سردخانه، یک نوجوان یتیم متوجه می‌شود که اکنون دارای قدرت‌های فوق‌العاده‌ای به‌عنوان هاله‌دار منتخب برای فرقه‌ای مخفی از راهبه‌های شکارچی شیطان است.

زیرنویس فارسی قسمت 8 (آخر) فصل دوم اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Tales of the Jedi

یک رویداد 6 قسمتی با تمثیل هایی در مورد جدای از دوران پیش درآمد. سفری به زندگی دو جدای متفاوت - آهسوکا تانو و کنت دوکو. هر یک از آنها به عنوان انتخابی که سرنوشت آنها را مشخص می کند، مورد آزمایش قرار می گیرند.

زیرنویس فارسی قسمت 6 (آخر) فصل اول اضافه شد