دانلود زیرنویس فارسی سریال Platonic

ست روگن و رز برن در نقش یک جفت دوست صمیمی سابق ایفای نقش می کنند که به میانسالی نزدیک می شوند و پس از یک دوره طولانی جدایی با هم آشتی می کنند. همانطور که دوستی آنها عمیق تر می شود، زندگی آنها را به روش های خنده دار بی ثبات می کند.

زیرنویس فارسی قسمت 3 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال XO, Kitty

کیتی، کوچکترین خواهر کاوی، در تلاش برای یافتن عشق واقعی.

زیرنویس فارسی قسمت 10 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Heavenly Idol

این داستان "لونبولی" را روایت می کند که مورد علاقه مردم است، نه تنها مامور خدا بلکه یک کشیش مقدس است. او هنگام مبارزه با پادشاه شیطان که به دنیای دیگری حمله کرده بود از هوش رفت.

زیرنویس فارسی قسمت 12 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Kokdu: Season of Deity

همه چیز برای Gye-jeol خوب پیش نمی رود. او در بیمارستانی که در حال انجام معاشرت است اخراج می شود و زمانی که مردی مرموز او را نجات می دهد نزدیک بود سقوط کند. لحظه ای که به او چشم می بندد عاشق او می شود، اما او ناپدید می شود. معلوم می شود که این مرد کسی است که او را استخدام کرده است، پروفسور دو جین وو، اما چیزی مشکوک در مورد او وجود دارد.

زیرنویس فارسی قسمت 10 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Our Blooming Youth

داستانی در مورد شاهزاده ای که کتابی در مورد داستان های ارواح دریافت می کند که حاوی انواع نفرین های زندگی است و احساس می کند که نفرین یک به یک اتفاق می افتد.

زیرنویس قسمت 20 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال That ’90s Show

اکنون سال 1995 است، لیا فورمن برای تابستان به پدربزرگ و مادربزرگش می‌رود، جایی که او با نسل جدیدی از Point Place، WI، بچه‌ها زیر نظر کیتی و درخشش شدید رد پیوند می‌خورد.

زیرنویس فارسی قسمت 8 (آخر) فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس سریال خاندان اژدها

وقتی خاندان اژدها شروع می شود، 172 سال قبل از تولد دنریس تارگرین، پادشاه وستروس وارث مردی ندارد. و پس از مرگ پسر نوزاد تازه متولد شده اش، درباریان او را تحت فشار قرار می دهند تا نام شخصی را که وارث او در تخت آهنین خواهد بود مشخص کند: برادر بداخلاقش دیمون یا دخترش رینیرا. با وجود اعتراضات شورای خود، او رینیرا را انتخاب می کند، حتی اگر این به معنای شکستن سنت ممنوعیت نشستن زنان بر روی تخت آهنین است.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Modern Family

این سریال که از دیدگاه یک مستندساز دیده نشده روایت می شود، چشم اندازی صادقانه و اغلب خنده دار از زندگی خانوادگی ارائه می دهد. والدین فیل و کلر مشتاق یک رابطه صادقانه با سه فرزند خود هستند، اما دختری که سعی می‌کند خیلی سریع بزرگ شود، دیگری که به نفع خودش بیش از حد باهوش است، و یک پسر جوان پرخاشگر، این را چالش برانگیز می‌کنند. جی پدر کلر و همسر لاتین او گلوریا دو پسر را با هم بزرگ می کنند، اما مردم گاهی اوقات معتقدند که جی پدر گلوریا است. میچل و کامرون شریک زندگی‌اش، یک دختر کوچک آسیایی را به فرزندی پذیرفته‌اند و یک خانواده شاد را تکمیل کرده‌اند.

زیرنویس فارسی کامل سریال اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Pretty Little Liars: Original Sin

بیست سال پیش، مجموعه ای از حوادث غم انگیز تقریباً شهر یقه آبی میلوود را از هم پاشید. اکنون، در روزگار کنونی، گروهی از دختران نوجوان متفاوت - مجموعه‌ای کاملاً جدید از دروغگویان کوچک - خود را در عذاب یک مهاجم ناشناس می‌بینند و مجبور می‌شوند تاوان گناه مخفیانه‌ای را که والدینشان در دو دهه پیش مرتکب شده‌اند بپردازند... .

زیرنویس فارسی قسمت 10 (آخر) فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Virgin River

ملیندا مونرو به آگهی کار به عنوان پرستار در شهر دورافتاده ویرجین ریور کالیفرنیا پاسخ می دهد و متوجه می شود که زندگی در شهر کوچک آنطور که او انتظار داشت ساده نیست و او باید یاد بگیرد که خودش را درمان کند تا بتواند واقعاً ویرجین ریور را به عنوان خانه خود بسازد.

زیرنویس فارسی قسمت 12 (آخر) فصل 4 اضافه شد