دانلود زیرنویس فارسی سریال Secret Invasion

نیک فیوری از تهاجم غیرقانونی گروهی از Skrull‌های تغییر شکل به زمین مطلع می‌شود. فیوری به متحدانش از جمله اورت راس، ماریا هیل و اسکرول تالو می‌پیوندد که برای خود زندگی روی زمین ساخته‌اند. آنها با هم با زمان مسابقه می دهند تا تهاجم قریب الوقوع اسکرول را خنثی کنند و بشریت را نجات دهند.

زیرنویس فارسی قسمت 3 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Crowded Room

در منهتن در تابستان سال 1979، مرد جوانی به خاطر جنایتی تکان دهنده دستگیر می شود و یک بازپرس بعید باید معمای پشت آن را قبل از حمله دوباره جنایتکار واقعی حل کند.

زیرنویس فارسی قسمت 7 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Idol

یک رهبر فرقه مدرن وارد یک رابطه پیچیده با یک ستاره پاپ در حال ظهور می شود.

زیرنویس فارسی قسمت 4 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Clearing

ناپدید شدن یک دختر جوان، خاطرات زنی را که یکی از معدود فرقه های تحت رهبری زنان بود، برانگیخته است. یک هیجان هیجانی و روانی که مرزهای بین گذشته و حال، واقعیت و کابوس را محو می کند.

زیرنویس فارسی قسمت 2 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی انیمه Oshi No Ko

"در صنعت سرگرمی، دروغ سلاح سلاح است." هر روز، گورو، متخصص زنان و زایمان که در یک شهر کوچک کار می کند، زندگی بی ربطی به تجارت سرگرمی دارد. با این حال، بت Hoshino Ai که او "فالو" کرد، شروع به صعود در لیست ستاره ها کرد. چنین دو نفری به بدترین سناریوی خود پی بردند و از آن نقطه به بعد چرخ های سرنوشت شروع به چرخش کردند.

زیرنویس فارسی قسمت 7 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال XO, Kitty

کیتی، کوچکترین خواهر کاوی، در تلاش برای یافتن عشق واقعی.

زیرنویس فارسی قسمت 10 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Will Trent

مامور ویژه ویل ترنت از اداره تحقیقات جورجیا در بدو تولد رها شد و دوران بلوغ سختی را در سیستم تحت مراقبت پرورشی آتلانتا تحمل کرد. اکنون، او مصمم است از دیدگاه منحصر به فرد خود استفاده کند تا مطمئن شود هیچ کس مانند او احساس رها شدن نمی کند.

زیرنویس قسمت 13 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال White House Plumbers

داستان واقعی اینکه چگونه خرابکاران سیاسی خود نیکسون و مغز متفکران واترگیت، ای. هاوارد هانت و جی. گوردون لیدی، به طور تصادفی ریاست جمهوری را که سعی در محافظت از آن داشتند، سرنگون کردند.

زیرنویس قسمت 4 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Waco: The Aftermath

این مجموعه پیامدهای گسترده پس از این وقایع و مقیاس های نابرابر عدالت را که شعبه داویدیان بازمانده با آن مواجه شده اند، بررسی می کند. همچنین بررسی خواهد کرد که چگونه وقایع هولناک به جنبش نوظهور "میهن پرست" دامن زد، که در نهایت منجر به مخرب ترین عمل تروریسم داخلی در تاریخ ایالات متحده شد - بمب گذاری اوکلاهما سیتی.

زیرنویس فارسی قسمت 3 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Silo

در آینده ای مخروبه و سمی، هزاران نفر در یک سیلو غول پیکر در اعماق زمین زندگی می کنند. پس از اینکه کلانتر یک قانون اساسی را زیر پا می گذارد و ساکنان به طور مرموزی می میرند، مهندس ژولیت شروع به کشف رازهای تکان دهنده و حقیقت در مورد سیلو می کند.

زیرنویس فارسی قسمت 10 فصل اول اضافه شد