پیتر در حال جستجوی خواهر گمشده اش است که با یک فالگیر در میدان بازار به هم می زند. یک سوال او این است: آیا خواهرش هنوز زنده است؟ پاسخ این است که او باید یک فیل مرموز پیدا کند و جادوگری که آن را تجسم خواهد کرد، پیتر را برای انجام سه کار به ظاهر غیرممکن راهی سفری می کند که چهره شهر او را برای همیشه تغییر می دهد.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

بیلی باتسون و خواهر و برادرهای خوانده‌اش که با گفتن «شزم!» به ابرقهرمان تبدیل می‌شوند، مجبور می‌شوند دوباره وارد عمل شوند و با دختران اطلس مبارزه کنند، دخترانی که باید از استفاده از سلاحی که می‌تواند جهان را نابود کند، دست بکشند.

زیرنویس فارسی هماهنگ با نسخه CAMRip اضافه شد.

ایولین و پسر غافلش زیگی به دنبال جایگزینی برای یکدیگر هستند. در حالی که ایولین سعی می کند در پناهگاه خود یک نوجوان بی ادعا را تربیت کند، زیگی در تعقیب یک زن جوان باهوش در مدرسه تلاش می کند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

این کمدی سیاه با الهام از داستان واقعی سقوط هواپیمای مواد مخدر در سال 1985، کوکائین گم شده و خرس سیاهی که آن را خورده است، گروهی عجیب از پلیس، جنایتکاران، گردشگران و نوجوانان را می یابد که در جنگلی در جورجیا جمع شده اند، جایی که یک حیوان 500 کیلوگرمی بلعیده شده است. مقدار زیادی کوکائین و به دنبال کوکائین بیشتر... و خون رفت.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

مامور ویژه اورسون فورچون و تیم عاملش یکی از بزرگترین ستاره های سینمای هالیوود را به خدمت می گیرند تا در یک ماموریت مخفی به آنها کمک کند، زمانی که فروش یک فناوری جدید تسلیحاتی مرگبار تهدیدی برای برهم زدن نظم جهانی است.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

مایک دوباره به روی صحنه می رود، پس از یک معامله تجاری که باعث ورشکستگی او شد و مجبور به کار در یک بار به عنوان متصدی شد. مایک با یک فرد ثروتمند به لندن می رود که او را با پیشنهادی جذب می کند که نمی تواند آن را رد کند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

هنگامی که یک خانواده جوان پر جنب و جوش به خانه همسایه نقل مکان می کنند، اتو اندرسون بدخلق که همسر خود را از دست داده، با زن باردار و تیز هوشی به نام ماریسول، همتای خود را ملاقات می کند که منجر به یک دوستی بعید می شود...

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

اسکات لانگ و هوپ ون داین به همراه هنک پیم و جانت ون داین به کاوش در قلمرو کوانتومی می پردازند، جایی که با موجودات عجیب و غریب ارتباط برقرار می کنند و وارد ماجراجویی می شوند که فراتر از محدودیت های آن چیزی است که فکر می کردند ممکن است.

زیرنویس هماهنگ با نسخه HDCAM اضافه شد. هماهنگ با نسخه های 01:53:38 و 01:54:55

هنگامی که دو دوست صمیمی و کاملا متفاوت، دبی و پیتر، برای یک هفته خانه هایشان را عوض می کنند، نگاهی به زندگی یکدیگر می اندازند که می تواند دری را به روی عشق باز کند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

داستانی از جاه طلبی بزرگ و افراط ظالمانه، ظهور و سقوط شخصیت های متعدد را در دوران انحطاط و تباهی افسارگسیخته در اوایل هالیوود ردیابی می کند.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.