دوم تورتو و خانواده اش هدف پسر انتقام جوی هرنان ریس، سلطان مواد مخدر قرار می گیرند.

هماهنگ با نسخه Pahe HDTS و V2 Will1869

داستان اصلی این فیلم برای برادران ماریو و لوئیجی، لوله کش ایتالیایی-آمریکایی است که به دنیای دیگری منتقل می شوند و درگیر نبردی بین پادشاهی قارچ به رهبری پرنسس هلو و کوپاها به رهبری بوسر می شوند.

زیرنویس هماهنگ با نسخه WEB-DL اضافه شد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 2023
زیرنویس فارسی

پیتر کویل که هنوز از از دست دادن گامورا به خود می پیچد، تیمش را جمع می کند تا از کیهان و یکی از خودشان دفاع کند - ماموریتی که در صورت عدم موفقیت می تواند به معنای پایان نگهبانان باشد.

هماهنگ با نسخه روی پرده، با مدت‌زمان [ 02:31:37 ] و [02:29:28]

یک دزد جذاب و گروهی از ماجراجویان غیرمحتمل، برای بازیابی یک اثر گمشده، تلاشی حماسی را آغاز می‌کنند، اما وقتی با افراد اشتباه برخورد می‌کنند، اوضاع به‌طور خطرناکی خراب می‌شود.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

کول به دنبال سدی مرموز می افتد، اما سپس کشف تکان دهنده ای می کند که او یک مامور مخفی است. کول و سدی قبل از اینکه بتوانند برای قرار دومی تصمیم بگیرند، در یک ماجراجویی بین المللی برای نجات دنیا غرق می شوند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

اسکات لانگ و هوپ ون داین به همراه هنک پیم و جانت ون داین به کاوش در قلمرو کوانتومی می پردازند، جایی که با موجودات عجیب و غریب ارتباط برقرار می کنند و وارد ماجراجویی می شوند که فراتر از محدودیت های آن چیزی است که فکر می کردند ممکن است.

زیرنویس هماهنگ با نسخه WEB-DL اضافه شد.

الکس نوجوان هنگام ملاقات با خانواده در مکزیک، زمانی که یک چوپاکابرای جوان را که در آلونک پدربزرگش پنهان شده است، پیدا می کند. برای نجات این موجود افسانه ای، الکس و پسرعموهایش باید وارد ماجراجویی طولانی شوند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

بیلی باتسون و خواهر و برادرهای خوانده‌اش که با گفتن «شزم!» به ابرقهرمان تبدیل می‌شوند، مجبور می‌شوند دوباره وارد عمل شوند و با دختران اطلس مبارزه کنند، دخترانی که باید از استفاده از سلاحی که می‌تواند جهان را نابود کند، دست بکشند.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

جیک سالی با خانواده جدید خود که در سیاره پاندورا تشکیل شده اند زندگی می کند. هنگامی که یک تهدید آشنا برای پایان دادن به آنچه قبلاً شروع شده بود برمی گردد، جیک باید با Neytiri و ارتش نژاد Na'vi برای محافظت از سیاره خود همکاری کند.

زیرنویس هماهنگ با نسخه WEB-DL اضافه شد.

پیتر در حال جستجوی خواهر گمشده اش است که با یک فالگیر در میدان بازار به هم می زند. یک سوال او این است: آیا خواهرش هنوز زنده است؟ پاسخ این است که او باید یک فیل مرموز پیدا کند و جادوگری که آن را تجسم خواهد کرد، پیتر را برای انجام سه کار به ظاهر غیرممکن راهی سفری می کند که چهره شهر او را برای همیشه تغییر می دهد.

زیرنویس فارسی اضافه شد.