یک دزد جذاب و گروهی از ماجراجویان غیرمحتمل، برای بازیابی یک اثر گمشده، تلاشی حماسی را آغاز می‌کنند، اما وقتی با افراد اشتباه برخورد می‌کنند، اوضاع به‌طور خطرناکی خراب می‌شود.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

رنفیلد، سرسپردۀ دراکولا و زندانی چندین دهه در آسایشگاه دیوانه، آرزوی زندگی دور از کنت، خواسته‌های مختلف او و تمام خونریزی‌هایی را دارد که با آنها همراه است.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Troll 2022

در اعماق کوه دووره ، نروژ، چیزی غول پیکر پس از هزار سال به دام افتادن بیدار می شود. با نابود کردن همه چیز در مسیر خود، این موجود به سرعت در حال نزدیک شدن به پایتخت نروژ است و ساکنان شهر در تلاش برای متوقف کردن چیزی هستند که فکر می کردند فقط در فولکلور نروژی وجود دارد.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

یوتا اوکوتسو تسخیر شده است. از زمانی که دوست دوران کودکی‌اش ریکا در یک تصادف رانندگی درگذشت، روح او در او ماندگار شد. اما روح او آنطور که دختر نازنین یوتا زمانی می شناخت ظاهر نمی شود. در عوض، او به عنوان یک موجود هیولا و قدرتمند ظاهر می شود که به شدت از او محافظت می کند. یوتا که قادر به کنترل رفتار خشونت آمیز ریکا نیست، برای جلوگیری از خونریزی ناشی از انتقام وحشیانه او درمانده می شود. در نتیجه، هنگامی که توسط جادوگران "جوجوتسو" - نگهبانان مخفی جهان که برای مبارزه با نیروهایی مانند ریکا آموزش دیده اند - دستگیر می شود - یووتا آرزو می کند که کاملاً منزوی شود تا هیچ کس دیگری آسیب نبیند. با این حال دستگیر کننده او، جادوگر استاد ساتورو گوجو، برنامه های متفاوتی برای او دارد: او به دبیرستان جوجوتسو می پیوندد و یاد می گیرد که ریکا را کنترل کند تا به مردم کمک کند. در حال حاضر سال اول در این مدرسه، یوتا شروع به یادگیری هنرهای جوجوتسو و مبارزه با موجودات بدخیم می کند. در کنار همکلاسی های جدیدش ماکی زنین، متخصص اسلحه جوجوتسو. توگه اینوماکی، طلسم‌ساز که از کلماتش به عنوان سلاح استفاده می‌کند. و پاندا، یک خرس پاندای ظاهراً راه می‌رود و حرف می‌زند، یوتا شروع به یافتن جایگاه خود در جهان می‌کند و برای یک بار هم که شده، با توانایی‌هایش احساس راحتی می‌کند. با این حال، همانطور که آموزش او پیشرفت می کند، یوتا متوجه می شود که خطرات دنیای جوجوتسو بسیار فراتر از ارواح شرور است.

زیرنویس فارسی هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

دکتر آلیتیا بینی یک دانشگاهی است - راضی به زندگی و مخلوق عقل. هنگامی که در استانبول برای شرکت در یک کنفرانس، به طور اتفاقی با یک جن روبرو می شود که در ازای آزادی او سه آرزو را به او ارائه می دهد. این دو مشکل ایجاد می کند. اولاً، او شک دارد که او واقعی است و دوم، چون او یک دانشمند داستان و اسطوره است، او می داند که تمام داستان های هشدار دهنده آرزوهای اشتباه رفته است. جین با گفتن داستان‌های خارق‌العاده‌ای از گذشته‌اش، از او دفاع می‌کند. در نهایت او فریب خورده و آرزویی می کند که هر دوی آنها را شگفت زده می کند.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

بازنشستگی ثور توسط یک قاتل کهکشانی به نام گور قصاب خدا که به دنبال انقراض خدایان است، به پایان می رسد. برای مبارزه با این تهدید، ثور از پادشاه والکری، کورگ و دوست سابقش جین فاستر کمک می گیرد، که - در کمال تعجب ثور - به طور غیرقابل توضیحی از چکش جادویی خود، Mjolnir، به عنوان ثور توانا استفاده می کند. آنها با هم وارد یک ماجراجویی کیهانی دلخراش می شوند تا راز انتقام خدا قصاب را کشف کنند و قبل از اینکه خیلی دیر شود جلوی او را بگیرند.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

سم کلیری سیزده ساله مشکوک است که همسایه مرموز و گوشه نشین او آقای اسمیت در واقع یک فرد افسانه ای است که در معرض دید عموم پنهان شده است. بیست سال پیش، سامری، مراقب فوق‌قدرت شهر گرانیت، پس از نبرد آتشین انبار با رقیبش، نمسیس، کشته شد. بسیاری معتقدند که سامری در آتش از بین رفته است، اما برخی در شهر مانند سم امیدوارند که او هنوز زنده است. در حالی که جنایت در حال افزایش است و شهر در آستانه هرج و مرج قرار دارد، سم ماموریت خود را آغاز می کند تا همسایه خود را از مخفی شدن خارج کند تا شهر را از خرابی نجات دهد.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Day Shift 2022

پدری سخت کوش و یقه آبی که فقط می خواهد یک زندگی خوب برای دختر 8 ساله تیز هوشش فراهم کند. کار معمولی او در نظافت استخر دره سان فرناندو، منبع درآمد واقعی اوست: شکار و کشتن خون آشام ها.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Doctor Strange 2016

«دکتر استرنج» داستان جراح مغز و اعصاب با استعداد دکتر استیون استرنج را دنبال می‌کند که پس از یک تصادف تراژیک رانندگی، باید نفس را کنار بگذارد و اسرار دنیای پنهانی از عرفان و ابعاد متناوب را بیاموزد. دکتر استرنج که در دهکده گرینویچ نیویورک مستقر است، باید به عنوان واسطه ای بین دنیای واقعی و آنچه فراتر از آن قرار دارد، عمل کند و از مجموعه وسیعی از توانایی ها و مصنوعات متافیزیکی برای محافظت از جهان سینمایی مارول استفاده کند.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

داستان پدری که از طریق منشور روابط چندگانه در یک خانواده بزرگ و پراکنده کوبایی-آمریکایی با عروسی آینده دخترش در حال کنار آمدن است...

زیرنویس فارسی اضافه شد.