پدری با خانواده شیفته فناوری خود به شهر کوچک سیارکی روستایی سفر می کند تا در یک رویداد رصد ستارگان نوجوانان شرکت کند، اما جهان بینی او برای همیشه مختل می شود

زیرنویس فارسی اضافه شد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Air 2023

داستان فروشنده کفش سانی واکارو و نحوه رهبری نایک در تعقیب یکی از بزرگترین ورزشکاران تاریخ بسکتبال، مایکل جردن، را دنبال می کند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Paint 2023

کارل نارگل، نقاش شماره 1 تلویزیون عمومی ورمونت، متقاعد شده است که همه چیز را دارد: یک برگه امضا، ون سفارشی، و طرفدارانی که در هر ضربه او آویزان هستند - تا زمانی که یک هنرمند جوانتر و بهتر همه چیز (و همه) را که کارل دوست دارد را بدزدد.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

پس از مرگ پادشاه ادوارد، اوترد از ببانبورگ و رفقایش در یک پادشاهی از هم پاشیده ماجراجویی می کنند به امید اینکه سرانجام انگلستان را متحد کنند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

الیسون را دنبال می کند که زندگی اش به دنبال درگیری او در یک تصادف مرگبار از هم می پاشد.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

داستان واقعی یک بیداری معنوی ملی در اوایل دهه 1970 و ریشه های آن در جامعه ای از هیپی های نوجوان در کالیفرنیای جنوبی است.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

الکس نوجوان هنگام ملاقات با خانواده در مکزیک، زمانی که یک چوپاکابرای جوان را که در آلونک پدربزرگش پنهان شده است، پیدا می کند. برای نجات این موجود افسانه ای، الکس و پسرعموهایش باید وارد ماجراجویی طولانی شوند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

یک دزد آثار هنری پس از خراب شدن دزدی اش در انباری در نیویورک به دام می افتد. او تنها با آثار هنری گرانبها به دام افتاده است و باید از تمام هوش و نبوغ خود برای زنده ماندن استفاده کند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

آدونیس هم در زندگی حرفه ای و هم در زندگی خانوادگی خود پیشرفت کرده است، اما وقتی یک دوست دوران کودکی و اعجوبه بوکس سابق دوباره ظاهر می شود، رویارویی چیزی بیش از یک مبارزه است.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

داستان این است که چگونه یکی از محبوب ترین بازی های ویدیویی جهان به بازیکنان در سراسر جهان راه پیدا کرد. تاجر هنک راجرز و مخترع تتریس، الکسی پاجیتنوف، در اتحاد جماهیر شوروی به نیروهای خود ملحق می شوند و همه آن را به خطر می اندازند تا تتریس را به توده ها برساند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.