دانلود زیرنویس فارسی فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse 2023
زیرنویس فارسی

مایلز مورالس در سراسر مولتی‌ورس منجنیق می‌رود، جایی که با تیمی از افراد عنکبوتی که وظیفه حفاظت از وجود آن را دارند، مواجه می‌شود. هنگامی که قهرمانان در مورد چگونگی مقابله با یک تهدید جدید با هم برخورد می کنند، مایلز باید معنای قهرمان بودن را دوباره تعریف کند.

زیرنویس هماهنگ با نسخه WEB-DL اضافه شد.

داستان اصلی این فیلم برای برادران ماریو و لوئیجی، لوله کش ایتالیایی-آمریکایی است که به دنیای دیگری منتقل می شوند و درگیر نبردی بین پادشاهی قارچ به رهبری پرنسس هلو و کوپاها به رهبری بوسر می شوند.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

داستان سه مومیایی را دنبال می‌کند که به لندن امروزی می‌رسند و در جستجوی حلقه‌ای قدیمی متعلق به خانواده سلطنتی که توسط باستان‌شناس جاه‌طلب لرد کارنابی دزدیده شده، سفری را آغاز می‌کنند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

پیتر در حال جستجوی خواهر گمشده اش است که با یک فالگیر در میدان بازار به هم می زند. یک سوال او این است: آیا خواهرش هنوز زنده است؟ پاسخ این است که او باید یک فیل مرموز پیدا کند و جادوگری که آن را تجسم خواهد کرد، پیتر را برای انجام سه کار به ظاهر غیرممکن راهی سفری می کند که چهره شهر او را برای همیشه تغییر می دهد.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

گربه چکمه پوش متوجه می شود که اشتیاق او به ماجراجویی تاثیر خود را گذاشته است: او هشت نفر از 9 زندگی خود را سوزانده است. 'vfi سفری حماسی را آغاز می کند تا آخرین آرزوی افسانه ای را بیابد و زندگی نه گانه خود را بازسازی کند.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

ارتش روبان قرمز، یک سازمان شیطانی که زمانی توسط گوکو در گذشته نابود شد، توسط گروهی از افرادی که اندرویدهای جدید و قدرتمندتر، گاما 1 و گاما 2 ساخته اند، اصلاح شده و به دنبال انتقام از گوکو و خانواده اش هستند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

این فیلم داستان ایتالیای فاشیست دهه 1930 را به عنوان «داستانی از عشق و نافرمانی در حالی که پینوکیو تلاش می‌کند تا زندگی را مطابق انتظارات پدرش، به یادگیری معنای واقعی زندگی بپردازد» نشان می دهد.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

هنگامی که خانواده پریم به شهر نیویورک نقل مکان می کنند، پسر کوچکشان جاش تلاش می کند تا با مدرسه جدید و دوستان جدید خود سازگار شود. همه اینها زمانی تغییر می کند که او متوجه می شود لایل - تمساح آوازخوانی که عاشق حمام کردن، خاویار و موسیقی عالی است - در اتاق زیر شیروانی خانه جدیدش زندگی می کند. اما زمانی که وجود لایل توسط همسایه شرور آقای گرامپس تهدید می شود، خانواده نخست باید با هم متحد شوند تا به دنیا نشان دهند که خانواده می توانند از غیرمنتظره ترین مکان ها آمده باشند.

زیرنویس فارسی هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

ژیزل پانزده سال پس از خوشبختی همیشه شادی خود را زیر سوال می برد و ناخواسته زندگی کسانی را که در دنیای واقعی و اندلاسیا هستند زیر و رو می کند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

دو برادر شیطان از کت الیوت - یک نوجوان سرسخت با بار گناه - کمک می گیرند تا آنها را به سرزمین زنده ها احضار کنند. اما آنچه کت در ازای آن مطالبه می‌کند منجر به یک ماجراجویی عجیب و غریب و کمدی می‌شود که شبیه هیچ چیز دیگری نیست.

زیرنویس فارسی اضافه شد.