پس از حوادث قسمت آخر، کسانی که به طور اتفاقی فرار کردند، همگی هوسبورگ را ترک کردند و زندگی جدیدی را آغاز کردند؛ به طور غیر منتظره، دور جدیدی از طوفان خونین هنوز با آنها درگیر است! در «جیغ 6»، «سامانتا»، «میندی» ، «چاد»، هیدان «کبه» و «جیل» برای بازگشت دوباره متحد شدند. برای مقابله دوباره با قاتل چهره شبح. در قسمت آخر، دختری به نام "تارا" که از ابتدا تا انتها شکار شد، اما همچنان از این فاجعه جان سالم به در برد، همچنان توسط بازیگر محبوب جنا اورتگا بازی می کند. آیا «تارا» می تواند این بار دوباره از چنگ قاتل چهره ارواح بگریزد و بعد از «شو نی» و «جیل» تبدیل به یک قهرمان دیگر شود؟

زیرنویس فارسی اضافه شد.

الیسون را دنبال می کند که زندگی اش به دنبال درگیری او در یک تصادف مرگبار از هم می پاشد.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

داستان سه مومیایی را دنبال می‌کند که به لندن امروزی می‌رسند و در جستجوی حلقه‌ای قدیمی متعلق به خانواده سلطنتی که توسط باستان‌شناس جاه‌طلب لرد کارنابی دزدیده شده، سفری را آغاز می‌کنند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

مامور ویژه اورسون فورچون و تیم عاملش یکی از بزرگترین ستاره های سینمای هالیوود را به خدمت می گیرند تا در یک ماموریت مخفی به آنها کمک کند، زمانی که فروش یک فناوری جدید تسلیحاتی مرگبار تهدیدی برای برهم زدن نظم جهانی است.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

هنگامی که یک خانواده جوان پر جنب و جوش به خانه همسایه نقل مکان می کنند، اتو اندرسون بدخلق که همسر خود را از دست داده، با زن باردار و تیز هوشی به نام ماریسول، همتای خود را ملاقات می کند که منجر به یک دوستی بعید می شود...

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

درام درباره قدرت ارتباط انسانی در زمان‌های آشفته، که در یک شهر ساحلی انگلیسی در اوایل دهه 1980 اتفاق می‌افتد.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

زن جوانی که در یک رابطه آزاردهنده به دام افتاده است، شرکت کننده ناخواسته مداخله ای می شود که توسط دو دوست نزدیک او انجام شده است.

زیرنویس هماهنگ با نسخه WEB-DL اضافه شد.

برودی تورنس با فرود خطرناک در جزیره‌ای جنگ‌زده، مسافرانش را از یک صاعقه نجات می‌دهد - اما متوجه شد که زنده ماندن از فرود فقط آغاز کار است. هنگامی که بیشتر مسافران توسط شورشیان خطرناک گروگان گرفته می شوند، تورنس تنها کسی که می تواند برای کمک روی او حساب کند لوئیس گاسپار، یک قاتل متهم است که توسط FBI منتقل می شد. برای نجات مسافران، تورنس به کمک گاسپار نیاز خواهد داشت و می‌آموزد که گاسپار بیش از آنچه به چشم می‌آید وجود دارد.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.

سوفی در مورد شادی مشترک و ناراحتی خصوصی تعطیلاتی که بیست سال قبل با پدرش گذرانده بود، فکر می کند. خاطرات واقعی و خیالی، شکاف بین را پر می کنند، زیرا او سعی می کند پدری را که می شناخت با مردی که نمی شناخت، آشتی دهد.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

زنی جوان که توسط پدرش رها شده است، عازم یک اودیسه هزار مایلی در پس‌راه‌های آمریکا می‌شود، جایی که با مردی بی‌حقوق آشنا می‌شود. اما علیرغم تمام تلاش‌هایشان، همه راه‌ها به گذشته‌های وحشتناکشان بازمی‌گردند و به نقطه‌ای نهایی می‌رسند که مشخص می‌کند آیا عشقشان می‌تواند از دیگری بودنشان زنده بماند یا خیر.

زیرنویس هماهنگ با نسخه BluRay اضافه شد.