در جزیره‌ای در پلی‌نزی فرانسه، Haut-Commissaire، مردی با طبیعت متلاطم و دیپلماسی بالا، بین بالاترین رده‌های سیاسی و پایین‌ترین قشر اجتماعی همشهریان خود زندگی می‌کند. تعارض به عنوان یک شیوه زندگی او را به اتخاذ تصمیمات بی پروا بر خلاف موقعیت سیاسی خود سوق می دهد.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

زندگی خانواده‌ای از کشاورزان هلو در دهکده‌ای کوچک در کاتالونیا زمانی تغییر می‌کند که صاحب املاک بزرگ آنها می‌میرد و وارث مادام العمر او تصمیم می‌گیرد زمین را بفروشد و ناگهان زندگی آنها را تهدید می‌کند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

هنگامی که یک دختر بدشانس به دنیایی از خوش شانسی و بد شانسی برخورد می کند که قبلاً دیده نشده است، او با موجودات جادویی متحد می شود تا نیرویی قدرتمندتر از خود شانس را کشف کند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

یک تاجر میلیاردر در جستجوی شهرت و اعتبار اجتماعی تصمیم می گیرد فیلمی منحصر به فرد و پیشگام بسازد. برای رسیدن به این هدف، او بهترین ها را استخدام می کند: یک تیم ستاره ای متشکل از فیلمساز مشهور لولا کوواس و دو بازیگر سرشناس که نه تنها از استعدادی عظیم، بلکه حتی بزرگتر از خود می بالند: ستاره هالیوود فلیکس ریورو و تئاتر سالخورده، تسپین ایوان تورس آنها هر دو افسانه هستند، اما دقیقاً بهترین دوستان نیستند. فلیکس و ایوان از طریق یک سری تست های خنده دار فزاینده که توسط لولا تنظیم شده اند، باید نه تنها با یکدیگر، بلکه با میراث خود نیز مقابله کنند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Maixabel 2021

مایکسابل لاسا شوهرش، خوان ماریا ژاورگی را در سال 2000 به دست ETA از دست می دهد . او بعداً مدیر دفتر باسک برای قربانیان تروریسم شد. قاتلان ژائورگی به زندان محکوم شده اند، جایی که شروع به رد خشونت می کنند. یازده سال بعد، او از یکی از قاتلان شوهرش که در حال گذراندن دوران محکومیت خود در زندانی در Nanclares de la Oca در آلاوا است، پس از قطع روابط خود با گروه تروریستی، دعوت نامه ای برای مصاحبه دریافت می کند . مایکسابل با وجود شک و تردید و درد بسیار، دعوت را می پذیرد و با مردی که جان شوهرش را گرفته روبرو می شود.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Good, the Bad and the Ugly 1966
زیرنویس فارسی

بلوندی، خوب (کلینت ایستوود)، یک تفنگچی حرفه ای است که در تلاش است چند دلار به دست آورد. انجل آیز، بد (لی ون کلیف)، یک هیتمن است که همیشه به یک کار متعهد می شود و آن را به پایان می رساند - تا زمانی که برای انجام این کار پول داده شود. و توکو، زشت (الی والاک)، یک قانون شکن تحت تعقیب است که سعی دارد از مخفیگاه خود مراقبت کند. توکو و بلوندی با هم شراکت دارند و از فضل توکو پول می گیرند، اما وقتی بلوندی شراکت را باز می کند، توکو سعی می کند بلوندی را شکار کند. وقتی بلوندی و توکو با کالسکه اسبی مملو از اجساد مرده روبرو می شوند، به زودی از تنها بازمانده، بیل کارسون (آنتونیو کاساله) متوجه می شوند که او و چند مرد دیگر گنجینه ای از طلا را در یک گورستان دفن کرده اند. متأسفانه، کارسون می میرد و توکو فقط نام قبرستان را می یابد، در حالی که بلوندی نام روی قبر را می یابد. حالا این دو باید یکدیگر را زنده نگه دارند تا طلا را پیدا کنند. انجل آیز (که به دنبال بیل کارسون بود) متوجه می شود که توکو و بلوندی با کارسون ملاقات کرده اند و می داند که آنها می دانند طلا کجاست. اکنون او به آنها نیاز دارد تا او را به سمت آن سوق دهند. حالا خوب، بد، و زشت همه باید با آن مبارزه کنند تا طلای 200000 دلاری را بدست آورند.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

دو زن به نام‌های جنیس و آنا در یک اتاق بیمارستان قرار است زایمان کنندد. هر دو مجرد هستند و به طور اتفاقی باردار شدند. جنیس، میانسال، پشیمان نیست و خوشحال است. دیگری، آنا، یک نوجوان، ترسیده، پشیمان و آسیب دیده است. جنیس سعی می کند او را تشویق کند در حالی که آنها مانند خوابگردها در راهروهای بیمارستان حرکت می کنند. کلمات اندکی که در این ساعات رد و بدل می کنند، پیوند بسیار نزدیکی را بین این دو ایجاد می کند که اتفاقاً توسعه و پیچیده می شود و زندگی آنها را به شکلی تعیین کننده تغییر می دهد.

زیرنویس فارسی اضافه شد.

تام، یک دانش آموخته نابغه مهندسی به گاوصندوق بانک اسپانیا علاقه مند است. ساختمان بانک بیش از 100 سال قدمت دارد، هیچ نقشه ای از ساختمان در دسترس نیست و یک سیستم امنیتی شامل یک رودخانه زیرزمینی است که در صورت شکسته شدن دیواره های آنه ، اتاق امن را فعال می کند. به محض اینکه تام مطلع شد که گنجینه افسانه ای گمشده ای قرار است فقط در 10 روز در گاوصندوق بانک نگهداری شود ، او همراه با فروشنده هنرهای کاریزماتیک والتر "کانینگهام" نقشه مفصلی را برای شکستن طراحی می کند. آنها فقط 105 دقیقه فرصت دارند این کار را انجام دهید، در حالی که کارکنان بانک حواسشان را پرت خواهد کرد، بازی فینال جام جهانی فوتبال 2010 را که توسط تیم ملی فوتبال اسپانیا برگزار می شود و از یک صفحه غول پیکر پخش می شود، به طور تصادفی درست در مقابل ساختمان بانک اسپانیا قرار دارد.