دانلود زیرنویس فارسی سریال The Heavenly Idol

این داستان "لونبولی" را روایت می کند که مورد علاقه مردم است، نه تنها مامور خدا بلکه یک کشیش مقدس است. او هنگام مبارزه با پادشاه شیطان که به دنیای دیگری حمله کرده بود از هوش رفت.

زیرنویس فارسی قسمت 12 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Kokdu: Season of Deity

همه چیز برای Gye-jeol خوب پیش نمی رود. او در بیمارستانی که در حال انجام معاشرت است اخراج می شود و زمانی که مردی مرموز او را نجات می دهد نزدیک بود سقوط کند. لحظه ای که به او چشم می بندد عاشق او می شود، اما او ناپدید می شود. معلوم می شود که این مرد کسی است که او را استخدام کرده است، پروفسور دو جین وو، اما چیزی مشکوک در مورد او وجود دارد.

زیرنویس فارسی قسمت 10 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Taxi Driver

کیم دوگی فارغ التحصیل آکادمی نظامی کره است که مادرش در جوانی به قتل رسیده است. از آنجایی که او نمی توانست از مردی که مادرش را به قتل رساند انتقام بگیرد، اکنون به عنوان راننده تاکسی برای شرکتی کار می کند که خدمات "تماس انتقام" را به مشتریان خود ارائه می دهد که مورد ظلم قرار گرفته اند و به آنها کمک می کند انتقام بگیرند.

زیرنویس فارسی قسمت 12 فصل دوم اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Our Blooming Youth

داستانی در مورد شاهزاده ای که کتابی در مورد داستان های ارواح دریافت می کند که حاوی انواع نفرین های زندگی است و احساس می کند که نفرین یک به یک اتفاق می افتد.

زیرنویس قسمت 20 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال If You Wish Upon Me

زندگی یون گیو رای سخت بوده است. او در یک پرورشگاه زندگی می کرد و مدتی را در بازداشتگاه و زندان نوجوانان گذراند. او برای داشتن یک زندگی عادی تلاش می کند. به دلیل یک حادثه، او شروع به داوطلب شدن در یک آسایشگاه می کند. در آنجا، او با رهبر تیم داوطلب، کانگ ته شیک و پرستار سئو یون جو کار می کند.

زیرنویس فارسی قسمت 16 (آخر) فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Cafe Minamdang

این سریال اتفاقات مرموزی را دنبال می‌کند که توسط یک مجرم سابق که یک شمن شد و همکارانش تجربه کرده‌اند. همچنین داستان کافه ای مشکوک به نام مینامدانگ و مشتریانش را روایت می کند.

زیرنویس فارسی قسمت 18 (آخر) فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Stock Struck

ج نفر که در بورس سرمایه گذاری کرده اند در یک مجمع مرموز سهام شرکت می کنند. در آنجا، آنها با سرمایه گذاری در سهام، زندگی، عشق و دوستی ها را یاد می گیرند. یو می سئو قرار است خیلی زود ازدواج کند. او تازه وارد سرمایه گذاری شده است و تاکنون فقط پول خود را از دست داده است. چوی سان وو 33 ساله مردی مرموز است. وقتی شیفت کاری او در یک فروشگاه رفاه به پایان می رسد، او به یک خودروی وارداتی گران قیمت می رود. کانگ سان تنها بر شادی خود تمرکز می کند و به شغل یا موفقیت اهمیت نمی دهد. او با کار پاره وقت امرار معاش می کند. جونگ هانگ جا صاحب و اداره کننده یک رستوران پای خوک است. کیم جین بائه پس از بازنشستگی از شغل خود شروع به سرمایه گذاری در بازار سهام کرد.

زیرنویس فارسی قسمت 12 (آخر) فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Big Mouth

چیزهای عجیبی را دنبال می کند که وقتی یک وکیل درجه سوم به طور تصادفی مسئولیت یک پرونده قتل را بر عهده می گیرد و عمیق تر در حقیقت پنهان می کاود. این رکورد نبردهایی است که وکیلی از طبقه متوسط ​​رو به پایین با آن روبرو شده است که برای محافظت از خود و خانواده اش و مجازات افراد بد در دنیایی پر از توطئه و طمع بر قدرت و سرمایه باید از شروران بدتر شود. پارک چانگ هو، وکیلی که در ابتدا هرگز موفق نبود و در نهایت به درصد برد تنها 10 درصد رسید. اطرافیان او را ght ck می‌خوانند که بزرگ‌تر دهانش صحبت می‌کند، اما چیزی نشان نمی‌دهد. وضع مالی او به قدری بد است که نه می تواند اجاره ماهانه دفترش را بپردازد و نه به مدیر دفترش که پدرشوهرش نیز هست، به موقع پرداخت کند. گو می هو که همسر پارک چانگ هو است و کسی که او را وکیل کرده است...

زیرنویس فارسی قسمت 16 (آخر) فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Adamas

داستان برادران دوقلو را به تصویر می کشد که حقیقت یک حادثه 22 سال پیش را کشف می کنند. آنها با شر بزرگ مبارزه خواهند کرد تا اتهامات قتل پدر بیولوژیکی خود را که متهم به قتل ناپدری آنها بود، پاک کنند. آنها با این واقعیت تکان دهنده مواجه می شوند که مقصری که ناپدری آنها را کشته است، پدر بیولوژیکی آنهاست. با این حال، پس از شنیدن این که پدرشان که در شرف مجازات اعدام است، به دروغ متهم شده است، حقیقت را تعقیب می‌کنند و به رازهای بسیاری می‌پردازند که توسط قدرت عظیم پنهان شده است.

زیرنویس فارسی قسمت 16 فصل اول اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Extraordinary Attorney Woo

وکیل باهوش وو یانگ وو به عنوان یک تازه کار در یک شرکت حقوقی برتر و زنی در طیف اوتیسم با چالش ها در دادگاه و فراتر از آن مقابله می کند.

زیرنویس فارسی قسمت 16 (آخر) فصل اول اضافه شد